VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ - úkol pro děti

10.03.2021 08:20

Zdravíme všechny děti i rodiče.

Jarní čas je vždy ve školce (a nejen tam) krásné období plné tvoření a radosti z probouzení přírody. Velikonoce zase připomínkou tradic. Zavření škol nám překazilo mnoho zajímavých akcí, které jsme pro Vás připravili.

Rádi bychom udělali radost i našim nejstarším. Vyhlašujeme malý úkol pro všechny děti, a prosíme rodiče o spolupráci.

Vyrobte velikonoční (jarní) přáníčko do velikosti A5 (malý sešit) nebo dekoraci k jarní výzdobě podle Vaší fantazie a materiálních možností.

Maminka určitě pomůže s napsáním přání, a děti! kdo umí - klidně se podepište.

Přání i výrobky předáme seniorům do domova důchodců ve Starém Bohumíně. Babičky a dědečky určitě moc potěší.

Výrobky můžete vložit do naší schránky nebo podat rovnou do školky v době 8 - 12hod.

Pokud se školky otevřou v týdnu před Velikonocemi, rádi vše převezmeme osobně.

Užijte si společné tvoření a nezapomeňte i na výzdobu u Vás doma.

Těšíme se na Vás (ve školce je smutné ticho)

Nápady můžete čerpat například zde:

cz.pinterest.com/pin/1829656083978529/

www.google.com/search?source=univ&tbm=isch&q=velikonoce+v%C3%BDrobky+s+d%C4%9Btmi&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwicqNnSxqXvAhWqw4sKHX2ZBC0QjJkEegQIAhAB&biw=1366&bih=654