"Námořnické" odpoledne na školní zahradě

16.06.2023 06:17

Rozloučení s předškoláky, které u nás vypuklo, za nádherného slunečného počasí, ve středu 14. června, dopadlo na výbornou. Děkujeme mamince Janě O., která se s vervou pustila do příprav a za pomoci dalších rodičů připravila rekvizity a soutěže na pasování malých námořníků a pirátů na školáky. Společně s rodiči děti splnily všechny námořnícké úkoly, podle mapy našly (vyhrabaly!) dokonce i poklad, a s chutí se pustily do všech dobrot, které pro ně všichni rodičové připravili. Velký úspěch měla čokoládová fontána a také smažené závitky z vietnamské kuchyně. Dovádění, povídání a ochutnávání přece jen mělo svůj konec, ale myslím, že pro děti i pro rodiče to byl zážitek, jak ho popsat? milý, přátelský, veselý i smutný a dojemný. Vždyť jsme pouštěli do životního koloběhu "naše" děti.