JARNÍ STEZKA VE STŘEDU 24.3.2021 - ZAČÍNÁME

23.03.2021 12:57

INFOMRACE K ÚKOLU PRO VŠECHNY DĚTI Z NAŠÍ MŠ:

PŘEDŠKOLÁCI - PLNĚNÍ ÚKOLU V RÁMCI POVINNÉHO PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ!

ZAHÁJENÍ: 24.3.2021

ČAS 10,00 - 17,00 HOD.

V tomto časovém rozmezí, dle Vašich možností, se dostavte k budově mateřské školy. Zde najdete všechny další informace k plnění úkolu.

1. Tajenku + mapu (ve schránce MŠ)

2. Čeká Vás 10 označených stanovišť s plněním úkolu - vždy s vyplněním jednoho řádku tajenky NEZAPOMEŇTE SI VZÍT TUŽKU, PRUPISKU!

3. Cíl je na školní zahradě, kde odevzdáte vyplněnou tajenku do označené obálky, převezmete odměnu pro děti (je označená značkou dítěte) a přivážete Vámi vyzdobenou mašličku - pozdrav pro paní učitelky.

Stezka je dlouhá cca 2km, je vhodná pro všechny věkové skupiny i členy rodiny - v kočárku, na koloběžce, odrážedle....pěšky. Pokud si ji opravdu užijete, nepotrvá déle než hodinu. Sledujte kolem sebe vše pěkné, poslouchejte zvuky přírody, upozorněte děti na krásy kolem sebe - jak mají hezké místo, ve kterém bydlí. Nechte dětem po absolvování nakreslit obrázek - možná se podivíte, co děti zaujalo.

CESTOU SE NEZAPOMEŇTE VYFOTIT - těšíme se na fotografie na emailu   msstarybohumin@seznam.cz

Počasí, i když se zdá nepříznivé, nám snad radost z pohybu nezkazí.

PRO PŘEDŠKOLÁKY JSOU PŘIPRAVENÉ SLOŽKY S ÚKOLY NA DALŠÍ OBDOBÍ - najdete je v krabici na zahradě u odměny.

Upozorňujeme rodiče, že při pobytu na školní zahradě zodpovídají za bezpečnost dětí.