KARANTÉNA V MŠ

20.10.2021 08:56

V MATEŘSKÉ ŠKOLE JE ZÁCHYT POZITIVNÍHO DÍTĚTE NA COVID 19.

DO 2. LISTOPADU JE VYHLÁŠENA KARANTÉNA! !NÁSTUP DĚTÍ 3. LISTOPADU - POKUD SE NEOBJEVÍ DALŠÍ PŘÍPAD.

Ošetřovné vystavuje dětský lékař na žádost zákonného zástupce. Vyžaduje-li pediatr potvrzení o nařízené karanténě třídy, musí zákonný zástupce požádat o tento doklad KHS pobočku Karviná - tel.: 596 397 258 nebo 596 397 265.

V souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi se i touto cestou obracíme na všechny zákonné zástupce s prosbou o zvýšenou kontrolu zdravotního stavu svých dětí. Pokud Vaše dítě vykazuje známky respiračního onemocnění, obracejte se telefonicky na příslušného dětského lékaře, který vyhodnotí situaci a určí další postup.

V případě zjištění pozitivity Vašeho dítěte neprodleně kontaktujte MŠ - 596013031 nebo  734 788 676.

V případě zjištění pozitivity Vašeho dítěte neprodleně kontaktujte sekretariát školy na tel.: 596 013 631

Více zde: https://www.mzsb.cz/news/karantena-trid/

PRO DĚTI PŘED NÁSTUPEM DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY BUDE PŘIPRAVENO DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - sledujte webové stránky

Přeji hlavně zdraví Vám i zaměstnancům školy........a věřím, že vše zvládneme.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.