DISTANČNÍ VÝUKA

24.10.2021 19:28

Zdravíme všechny předškoláky!

I když věříme v brzké shledání ve školce, nemůžeme zahálet. Předškolní vzdělávání v posledním ročníku mateřské školy je povinné, je potřeba pokračovat v tématech, která jsme probírali. Podzim je velmi podnětné období. Děti se seznámily se znaky podzimu, ovocem, zeleninou a na řadě je podzim v přírodě. Les, pole, louky, zvířata....a samozřejmě hallooween, dýně a stašidýlka.
Připravili jsme pro děti několik pracovních listů s různými úkoly, básničky a jiná malá překvapení. Prosíme rodiče, aby dětem byli nápomocni při plnění zadání a pečlivě si pročetli malá doporučení pro práci s dětmi.
Výsledky pak odezvdáte při nástupu do školky. Budou součástí portfolia dětí.
Pokud jsou děti nemocné, není potřeba je do plnění úkolů nutit. Postačí i část úkolů, ale je potřeba si uvědomit povinnost plnění docházky do MŠ.
Do uzavření MŠ zasahují podzimní prázdniny, tak nezapomeňte "prázdninovat".
Věříme, že společné chvíle budou příjmené a stanou se premiérou psaní úkolů v první třídě.

ZNAČKOU DÍTĚTE OZNAČENÉ SLOŽKY S ÚKOLY BUDOU PŘIPRAVENÉ K VYZVEDNUTÍ VE SCHRÁNCE MATEŘSKÉ ŠKOLY V PONDĚLÍ 24.10.2021 OD 12,00 HOD.

PLATÍ POUZE PRO DĚTI, KTERÉ JDOU PO PRÁZNINÁCH DO ŠKOLY.

Sledujte webové stránky. Doplníme nápady pro další činnosti.