DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 19.4.2023

02.04.2023 20:58

Pozvánka na "Den otevřených dveří"

KDE: MŠ Starý Bohumín Starobohumínská 333

KDY: středa 19.4.2023 v době 10,00 - 14,00hod.

Pro děti máme útulnou zahradu a možnost krásných procházek v okolí meandrů řeky Odry.

Vzhledem k tomu, že máme v letošním roce větší počet předškoláků, rádi přijmeme

děti nejen ze Starého Bohumína, ale i z ostatních městských částí.

Zájemci o zápis do naší mateřské školy se mohou přijít seznámit s prostředím

v mateřské škole a podmínkami přijetí.

Pozvánka na "Den otevřených dveří"

KDE: MŠ Starý Bohumín Starobohumínská 333
KDY: středa 19.4.2023 v době 10,00 - 14,00hod.

Nabízíme malou rodinnou dvoutřídní  mateřskou školu v příměstské části Starý Bohumín. Pro děti máme
útulnou zahradu a možnost krásných procházek v okolí meandrů řeky Odry.
Vzhledem k tomu, že máme v letošním roce větší počet předškoláků, rádi přijmeme děti nejen ze Starého Bohumína, ale i z ostatních městských částí.
Zájemci o zápis do naší mateřské školy se mohou přijít seznámit s prostředím v mateřské škole a podmínkami přijetí.