PLATBY-INKASO

Platba stravného v MŠ:

Cena celodenní stravy:  od 1. 4. 2023  49,-

Děti s odloženou školní docházkou:  54,-

bezhotovostní platební systém – formou inkasa.

Postup:

( písemné podklady vyzvedněte v mateřské škole)

• zadat povolení k inkasu ze svého účtu na účet školy
  • číslo účtu školy  0101318181
  • kód banky  0800
  • limit jednotlivé platby  1300,-
  • potvrzení o povolení inkasa předat škole

Stravné se platí měsíc dopředu – tzn. platba na září bude stažena 20.srpna v daném školním roce. Takto se pokračuje v průběhu celého školního roku. Platby jsou stahovány vždy k 20.dni v měsíci – výše platby je vypočítána podle odchozených dnů dítěte do MŠ v předešlém období – odhlášky jsou vyúčtovány jeden měsíc pozadu.

Kontrolujte stav financí na účtu v dnech odtahů, doplatky v hotovosti jsou pak velice problematické.

Platba školného:

Částka 370,-Kč na měsíc

Zadat trvalý příkaz- odchod z účtu 5.dne v měsíci, za který školné náleží-

5.září na září,5. října na říjen...platba musí dojít nejpozději!!!15.dne v měsíci

Zadejte  var. symbol 30+ šest čísel z rodného čísla dítěte před lomítekm, např.: 30105616

Pro jednodušší přiřazení platby zadejte do zprávy pro příjemce jméno dítěte.

Číslo účtu 35-1724735349/0800

ZMĚNA VÝŠE ŠKOLNÉHO OD 1.9.2022!!

Částka za měsíc 370,- Kč

V době hlavních prázdnin (červenec a srpen) se školné neplatí - pouze přihlášené děti na prázdninový provoz ve výši poměrné částky ze školného. Zastavte v době prázdnin platby.

Školné neplatí PŘEDŠKOLÁCI!!! (děti ve věku před nástupem do ZŠ, tzn. děti s povinným předškolním vzděláváním) a děti s odloženou školní docházkou.